Silveris- biżuteria srebrna dopasowana do Ciebie

Dodał(a): 619130853


Cena: 51zł
Województwo: Lubelskie
Miasto: Świdnik
Telefon: 732022226

Wyświetleń: 29
Napisz wiadomość

Szukasz wyjątkowej biżuterii srebrnej? Mamy ją dla Ciebie! W ofercie sklepu Silveris znajdziesz wyjątkową i niecodzienną biżuterię srebrną, w tym: kolczyki srebrne, bransoletki srebrne, zawieszki, broszki oraz łańcuszki srebrne. W ofercie posiadamy biżuterię z kamieniami naturalnymi oraz cyrkonią.

Polecamy kolczyki i łańcuszki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Ciebie. Wybierz bransoletki z wyjątkowym szafirem, turkusem, opalem, agatem, malachitem czy onyksem. W Silveris znajdziesz również ekskluzywną biżuterię Noc Kairu czy Piasek Pustyni.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami srebrnej biżuterii (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego nasza biżuteria to wysokiej jakości srebro oraz naturalne kamienie. Przygotowaliśmy srebrną biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do szkoły, pracy czy na zakupy w galerii handlowej.

Silveris to nietypowa srebrna biżuteria właśnie dla Ciebie! Zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę bransoletkę lub ten wisiorek, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.