Womp Plast – poznaj funkcjonalność kurtyn z folii PCV

Dodał(a): 909577038


Cena: 999zł
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Telefon: 965265956

Wyświetleń: 83
Napisz wiadomość
Ocena: 3.1 Głosów: 10

Zastanawiasz się, dlaczego kurtyny paskowe doskonale sprawdzą się w Twojej firmie? Kurtyny paskowe z folii PCV to funkcjonalna ochrona Twojego miejsca pracy przed owadami i zanieczyszczeniami w przetwórstwie spożywczym oraz przemieszczeniem się zimnych fal powietrza w chłodniach i mroźniach. Folia PCV skutecznie sprawdza się w temperaturach od +50°C (folia standard) do -60°C (folia superpolar), redukuje hałas do 35 dB oraz chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania – w zakładach spawalniczych.

W naszej ofercie znajdziesz ponad osiem rodzajów pasów PCV dostosowanych do różnych gałęzi przemysłu. Kurtyny paskowe z folii standard o lekko niebieskim zabarwieniu sprawdzi się jako brama paskowa, przegroda, osłona maszyn do wydzielania stref roboczych oraz pomieszczeń biurowych i magazynowych. Kurtyna z folii żebrowanej dostosowana jestdo ruchu mechanicznego – paleciaków, suwnic, samochodów i wózków widłowych.

Znajdziesz u nas również kurtyny PCV dostosowane do pracy w mroźniach i chłodniach oraz folie do zakładów spawalniczych. Zapoznaj się z ofertą Womp Plast.

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.