Hol i naprawa aut osobowych, dostawczych i ciężarowych

Dodał(a): 476520007


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 512731934

Wyświetleń: 1
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kuta Autoserwis, które dotyczą szeroko pojętej pomocy drogowej, w tym transportu pojazdów różnego typu przy wsparciu lawet.
Zajmujemy się zarówno obsługą pojazdów sprawnych, jak i powypadkowych – w zależności od wymogów kierowcy.
Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz bardzo szybką realizację określonego zlecenia. Posiadamy profesjonalny warsztat i dzięki temu zapleczu jesteśmy w stanie momentalnie dokonać określonej naprawy.

Nasza pomoc drogowa jest przeznaczona nie tylko dla właścicieli samochodów osobowych, ale także dla posiadaczy łodzi czy maszyn budowlanych. Jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań każdego klienta, korzystając z nowoczesnych lawet oraz w pełni wyposażonego zaplecza warsztatowego. Do każdego kierowcy podchodzimy w sposób indywidualny. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści, którzy posiadają niemałe doświadczenie w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług, na przykład za pośrednictwem prowadzonej przez nas witryny internetowej.

Przedsiębiorstwo FAST-TRANS proponuje solidną pomoc drogową jak i naprawę aut. Warsztat znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy!

Tel: 512731934
WWW: kuta-autoserwis.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


--------------