Skup katalizatórów - cała Polska

Dodał(a): 55313554


Cena: 1100zł
Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Telefon: 570578555

Wyświetleń: 58
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 6

Skupujemy i przerabiamy wszelkiego rodzaju katalizatory, i monolit ceramiczny. Nabędziemy od Ciebie pojedyńcze szt, a także ilości hurtowe.

Zapewniamy sprawną wycenę. Wycena katalizatora jest dokonywana wg aktualnego cennika w formie elektronicznym, który zawiera bieżące kursy giełdowe z dnia wyceny. Sprawdź cennik na naszej stronie.

Jeśli jesteś osobą lub firmą, która posiada drobną ilość katalizatorów samochodowych np. 1,2 lub 8 sztuk, możesz je wycenić i sprzedać w swoim województwie.

Jak go znajdziesz To prostę. Na Naszej stronie https://katalizatorychrzanow.pl odnajdziesz swoje województwo i kontakt do osoby która wyceni twój katalizator lub dpf.

Skupujemy na obszarze całego kraju m.in Warszawa, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Chełm, Budgoszcz, Chrzanów, Przemyśl Gdynia, Katowice i w wielu wielu innych miejscowościach. Sprawdź na https://katalizatorychrzanow.pl/przedstawiciele

Wszystkie dostawy w siedzibie głównej czyli w Chrzanowie, woj. małopolskie są umawiane na określony termin oraz godzinę.

Jeśli masz min 100 sztuk – tel Darek

Sprawdź ile zapłacimy za Twój towar

https://katalizatorychrzanow.pl/cennik/

Gwarantujemy dobrą stawkę!

Uwaga!
Mamy także skup wysyłkowy - detaliczny i hurtowy.
Sprawdź
https://katalizatorychrzanow.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.