Porady dietyczne przez internet

Dodał(a): 410668911


Cena: 1zł
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 697273105

Wyświetleń: 71
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 12

Jeśli zależy Ci na poprawieniu wyników badań lub po prostu wdrożeniu dobrych nawyków żywieniowych – jesteśmy dla Ciebie. Nasi eksperci w dziedzinie dietetyki przygotują dla Ciebie odpowiednio zbilansowaną dietę z uwzględnieniem alergii pokarmowych.

A jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie. Jesteśmy w stanie pomóc ci w realizacji tych celów. Zajmujemy się również dietami dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nasi Dietetycy Dziecięcy czuwają nad dietą odpowiednią dla dzieci i nastolatków.

Oferujemy możliwość osobistych konsultacji, jak i skorzystania z usług online, dla osób które cenią sobie oszczędność czasu. Z Naszymi dietetykami skontaktujesz się również wideorozmowę. Sam zadecyduj, która opcja jest dla ciebie najwygodniejsza.

Jesteśmy siecią poradni dietetycznych, działających na Polskim rynku już od 9 lat. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, a naszych dietetyków znajdziesz w wielu miastach Polski. Stale też powiększamy liczbę dostępnych placówek. Indywidualne podejście do każdego klienta to cecha która nas wyróżńia.


Uwaga.
Jeśli masz swój gabinet dietyczny zapraszamy do franczyzny - na korzystnych warunkach. Więcej na https://przyjazny-dietetyk.pl/franczyza

Wejdź na naszą stronę https://przyjazny-dietetyk.pl , Zapoznaj się z naszą ofertę i umów się na wizytę.

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.