Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

Dodał(a): 944784967


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137

Wyświetleń: 54
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 6

Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się konkretnym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności zajmujemy się holowaniem aut o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem możemy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.