Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

Dodał(a): 296643191


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137

Wyświetleń: 53
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 6

Nasza firma realizuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować znakomite auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem aut różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze poszczególne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ potrafimy dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.