Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

Dodał(a): 703850209


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137

Wyświetleń: 65
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 12

Nasza firma realizuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego klienta.
Możemy zająć się konkretnym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w holowaniu aut różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, bowiem potrafimy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.