Tania pomoc drogowa z Poznania

Dodał(a): 124332308


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137

Wyświetleń: 68
Napisz wiadomość
Ocena: 3.5 Głosów: 12

Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego właściciela auta.
Możemy zająć się określonym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych preferencji naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.