Holowanie - Zgorzelec, kraj, UE

Dodał(a): 340027931


Cena: 130zł
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Zgorzelec
Telefon: 665545990

Wyświetleń: 2
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

ffr rfg gZgorzelcka autopomoc to firma prowadząca działalność przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Pierwszoplanowym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest transport i holowanie pojazdów, nie tylko w obrębie Zgorzelca, ale również w pobliskich miejscowościach (tj. Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec), oraz na obszarze całej Polski, czy też za granicami kraju.

W ofercie Rusin Pomoc Drogowa znajdziemy także takie pozycje jak: dowóz benzyny, awaryjne otwieranie i uruchomienie pojazdów, odpompowywanie źle zatankowanego paliwa, usuwanie niedużych usterek na trasie lub mobilna wulkanizacja. Oprócz tego firma zajmuje się transportem maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz przyczep. Do dyspozycji klientów należy całodobowy parking strzeżony i wypożyczalnia samochodów na czas naprawy.

W naszej firmie zatrudniona jest wykwalifikowana brygada pracowników, która zawsze chętnie służy profesjonalną poradą. Wszystkie zlecenia traktowane są z pełnym profesjonalizmem.

Gwarantujemy nie tylko solidność ale też staramy się przybyć na miejsce wypadku jak najszybciej bez względu na porę dnia czy nocy.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług są zawsze szczęśliwi i w razie kłopotów powracają znowu po pomoc.

Rusin Pomoc Drogowa
Broniewskiego 27/26
59-900 Zgorzelec
Telefon 24h: 665 545 990

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


--------------