Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Dodał(a): 520723043


Cena: 150zł
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615

Wyświetleń: 6
Napisz wiadomość
Ocena: 3.1 Głosów: 12

Masz problem z sprawnością swojego auta? Brałeś uczestnictwo w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona za sprawą Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w efektywnej pomocy drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym serwis pomocy drogowej ma w swojej propozycji przewóz ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę dostarczane są na obszarze całego kraju!

Najważniejsze walory firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada rywalizujące ceny!.

W zamiarze zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.