Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Dodał(a): 229391960


Cena: 99zł
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615

Wyświetleń: 14
Napisz wiadomość
Ocena: 3.1 Głosów: 7

Masz kłopot z kondycją swojego auta? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona przez Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w funkcjonalnej pomocy drogowej pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym sprzętem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Ponadto serwis pomocy drogowej rozporządza w swojej ofercie przewóz ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych produktów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę udzielane są na obszarze całego kraju!

Najważniejsze cechy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.