SZKOŁA HAKERÓW Kurs Hackingu

Dodał(a):
E-Mail:


Cena: 137zł
Województwo: Pomorskie
Miasto: Kwidzyn
Telefon: 556203436

Wyświetleń: 26
Napisz wiadomość
Ocena: 3.8 Głosów: 7
SZKOŁA HAKERÓW
Interaktywny Zestaw Edukacyjny
EDYCJA 2.0 - BEZ CENZURY

Pierwszy w Polsce multimedialny kurs, który demaskuje i bezlitośnie obnaża tajemnice hakerów, abyś TY mógł się przed nimi skutecznie bronić.

Szkoła Hakerów jest pozycją obowiązkową w domowej bibliotece każdego szanującego się administratora, specjalisty w dziedzinie IT Security, a także każdego komputerowego pasjonata, zainteresowanego praktyczną stroną hackingu.


Szczegóły na temat zestawu szkoleniowego Szkoła Hakerów bez trudu znajdziesz w Internecie - poniżej przedstawiamy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji.


(Źródło: Serwisy SekretyHakerow oraz SzkolaHakerow)

{początek cytatu}


Jak wygląda kurs
Szkoły Hakerów?

W jaki sposób poszerzysz Twoją wiedzę z dziedziny hackingu?

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy kompleksowe opracowanie - interaktywny zestaw szkoleniowy, który zawiera:

Podręcznik Szkoły Hakerów - EDYCJA 2.0 - Książka krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki wiedzy z zakresu hackingu - zarówno tej podstawowej, jak i zaawansowanej. 432 strony przykładów, przypadków oraz informacji o tym, jak działają hakerzy, a także ćwiczenia, dzięki którym nabierzesz praktycznych umiejętności. Każdy z rozdziałów stanowi niezależne opracowanie wybranego zagadnienia. Tylko od Ciebie zależy, z którą partią materiału chcesz się w danej chwili zapoznać.

Płyta DVD z 20 Filmami Szkoleniowymi - prawie 4 godziny materiału audio-video, każdy temat Podręcznika szczegółowo przedstawiony i opatrzony komentarzem lektora. Każdy z filmów został stworzony w realnym środowisku i przedstawia rzeczywisty scenariusz, który mógłby zostać przyjęty przez potencjalnego włamywacza. Z pomocą filmów masz pewność, że będziesz w stanie przećwiczyć i tym samym poznać każdą opisaną metodę ataku.

Szkoleniowy System Operacyjny v2.0 - Aby umożliwić realizowanie materiału edukacyjnego osobom początkującym, do zestawu dołączony został specjalnie przygotowany, nie wymagający instalacji szkoleniowy system operacyjny. Po dwóch minutach od uruchomienia, Twoje środowisko testowe gotowe jest do pracy!

Tak więc, wchodząc w posiadanie Podręcznika, stajesz się właścicielem zestawu interaktywnych filmów instruktażowych, których czas trwania wynosi 217 minut, oraz odpowiednio przygotowanego środowiska testowego, które pozwoli Ci dokładnie przećwiczyć każdą z lekcji, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w zainstalowanym systemie.

Konfucjusz, jeden z największych chińskich filozofów, powiedział - Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem..

Właśnie to starochińskie przysłowie towarzyszyło nam przez cały czas powstawania zestawu Szkoły Hakerów. A nie było to zadanie proste.


W ciągu czternastu miesięcy ciężkiej pracy, udało nam się stworzyć dla Ciebie niezwykłe i niespotykane dotąd szkolenie. Nie było łatwo, ale dzięki wytrwałości i zaangażowaniu każdego z członków ośmioosobowego zespołu dokonaliśmy tego.Udało nam się połączyć słowo pisane wraz z multimedialnym materiałem edukacyjnym oraz środowiskiem szkoleniowym na miarę XXI wieku. Wszystko po to, aby efekt końcowy zadowolił nawet najbardziej wymagającego, przyszłego adepta sztuki hackingu.Szkoła Hakerów
Sposób przekazywania wiedzy, który działa

Zestaw szkoleniowy Szkoła Hakerów nie jest kolejnym zwięzłym i iście technicznym wywodem na temat bezpieczeństwa systemów komputerowych. To, co przygotowaliśmy, jest interaktywnym zestawem edukacyjnym. Zestawem, który krok po kroku wprowadzi Cię w świat nawet najbardziej zaawansowanych zagadnień wykorzystywanych przez hakerów. Dzięki kompletowi płyt multimedialnych dołączonych do Podręcznika, poczujesz się jak uczestnik prawdziwego wykładu!

Wyobraź sobie, że masz możliwość poznania niedostępnych do tej pory zagadnień. Tajemnic, które tylko czekają na odkrycie. Wystarczy, że otworzysz podręcznik na interesującej Cię lekcji i zapoznasz się z jej treścią. Możesz przeczytać ją raz, przemyśleć, zrozumieć...

Możesz w ciągu 2 minut uruchomić komputer i przetestować wszystko, czego się do tej pory nauczyłeś - a to za sprawą niezależnego, uruchamiającego się z płyty szkoleniowego systemu operacyjnego.

Możesz też włożyć do napędu płytę DVD zatytułowaną Zestaw filmów instruktażowych i zapoznać się z interaktywnym materiałem video, który krok po kroku, czynność za czynnością, pokazuje wszystko to, co przed chwilą przeczytałeś. To bardzo proste.

Nie ważne czy jesteś początkującym użytkownikiem komputera i znasz jedynie podstawy, czy też zaawansowanym komputerowym guru, który nie jedno już przeszedł. W każdym przypadku w Szkole Hakerów odnajdziesz wiedzę... Wiedzę, która tylko czeka na odkrycie.

A sposób, w jaki ta wiedza zostanie Ci przekazana, jest bez wątpienia pionierski.


Cena szkolenia: 137zł zamiast 167zł
- tylko do wyczerpania zapasów: ZAMAWIAJ TERAZ!
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane


. .

.