MŁODSZY SPECJALISTA DS. EMPLOYER BRANDINGU Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - PRACA ZDALNA DLA OSÓB Z CAŁEJ POLSKI

Cena: 4300zł
Miasto: cała Polska
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/mlodszy-specjalista-ds-employer-brandingu-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci/

Wyświetleń: 31
503xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

BPO Network Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby do pracy zdalnej z lekkim piórem i chęcią do pracy.

Nasz klient to jedna z największych firm okulistycznych w Polsce.

Pracuje w niej bardzo duża grupa osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

● Preferowane wykształcenie wyższe (np. Polonistyka, Marketing)

● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

● Obsługa pakietu Microsoft Office

● Bardzo dobrą umiejętnością zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

● Kreatywność i lekkie pióro

● Samodzielność i skrupulatność

● Własny komputer

● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Odpowiedzialność za rozwój profilu na Linkedin

● Wsparcie w realizacji wewnętrznych projektów z zakresu HR

● Dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

● Pracę zdalną

● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

● Wynagrodzenie 4300 zł brutto (rzeczywista praca około 5h dziennie) w okresie próbnym

● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

● Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)

● Bony na produkty firmy

● Dodatek za używanie własnego komputera

● Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed

● Możliwość korzystania z ubezpieczenia

● Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566

nwalkiewicz@bponetwork.pl

rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ https://bponetwork.pl/oferty-pracy

(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane

390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31